nr oferty: 88316 / 2018-06-22
Praca dla informatyków
Konsultant SAP SD / MM / PP / EWM / MM / ABAP – all levels
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Konsultant SAP SD / MM / PP / EWM / MM / ABAP €“ all levels

Różne lokalizacje: Poznań, Katowice, Wrocław, Warszawa + praca zdalna

Dla naszego klienta, międzynarodowej grupy mającej na swoim koncie w ubiegłym roku 25,000 projektów SAP globalnie, poszukujemy ekspertów wdrożeń systemów ERP, którzy dołączą do prężnie rozwijającego się zespołu Implementation.

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, międzynarodowym zespole

  • Różnorodność projektów

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Stabilność zatrudnienia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Kursy językowe

Wymagania:

Codzienne zadania:

  • Praca z klienta, uzgadnianie wymagań związanych z systemem SAP

  • Praca nad analizami sytemu, przygotowanie raportów, tworzenie specyfikacji

  • Współpraca z innymi zespołami i użytkownikami po stronie klienta podczas trwania projektu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na projektach wdrożeniowych

  • Umiejętność konfiguracji wybranego modułu w SAP

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość w komunikacji

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów projektowych

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-22 - 2018-07-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/mlodszy-programista-xml_315218.html