nr oferty: 93917 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Konsultant SAP CRM
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
  • rola konsultanta w projektach utrzymania i rozwoju systemu SAP CRM
  • pomoc / wsparcie / realizacja w tworzeniu analiz, specyfikacji, konfiguracji w projektach w SAP CRM
  • współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie ustalania zmian w SAP CRM
  • współpraca z podwykonawcami

Oferujemy:
  • praca dla jednej z najbardziej znanych marek na rynku
  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
  • dynamiczny rozwój zawodowy
  • bardzo dobra atmosfera
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze systemu SAP CRM
  • umiejętności i wiedza wystarczająca do pracy z zespołem wewnętrznym IT oraz zespołem funkcjonalnym CRM/SD jako konsultant funkcjonalny i zadaniowy w obszarze rozwiązań CRM
  • znajomość minimum jednego z obszarów SAP CRM: Sprzedaż, Serwis, Marketing
  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych o obszarze rozwoju funkcjonalnego
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i umiejętności analitycznego myślenia
  • wysoki poziom orientacji na wyniki pracy własnej oraz zespołowej
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_release_software_engineer_pomorskie_20140123_104241