nr oferty: 95434 / 2018-10-25
Praca dla informatyków
Konsultant Oracle
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy konsultantów pod kątemzadań związanych zmodułem hurtowni danych, szczególnie wobszarze optymalizacji.Wraz znaszym klientem chcielibyśmy podjąć długofalową współpracę, rozpoczynając od solidnego procesu on-boardingu nowego konsultanta, przyuczając go do pracy zwielomodułowym systemem.

  • Będziesz częścią zgranego zespołu odpowiedzialnego za projektowanie nowoczesnych rozwiązań wdziedzinie danych wśrodowisku hybrydowym, tradycyjnych oraz nowoczesnych technologii danych

  • Będziesz zajmował się tworzeniem iwdrażaniem zmian wrozwiązaniach bazodanowych dla naszych klientów oraz optymalizacją modeli danych pod względem wydajności, łatwości zarządzania, integralności idostępności

  • Będziesz brał udział wcałym cyklu życia projektu : od analizy wymagań, doboru platformy, projektowania architektury technicznej, opracowywania irozwoju aplikacji, po testowanie iwdrażanie

  • Będziesz zaangażowany wsprawy związane zzarządzaniem informacją, wykorzystaniem oraz dalszym rozwojem metod zarządzania informacją

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT na świecie

  • Regularne szkolenie i zdobywanie kluczowych certyfikatów na rynku światowym

  • Możliwość poznania wielu nowych branż np. bankowość, telekomunikacja, handel detaliczny, energia

  • Dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bilety sportowe, kupony na lunch, korporacyjna karta kredytowa American Express Gold

Wymagania:

Oczekujemy

  • Doświadczenia w budowaniu i administrowaniu rozwiązań biznesowych bazujących na silnikach baz danych Oracle (znajomość MS SQL, PostgreSQL, MySQL będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomości technik optymalizacji baz danych optymalizacja wydajności, odtwarzania, dostępności

  • Doświadczenia w pracy z systemami operacyjnymi z grupy LINUX / UNIX

  • Bardzo dobrej znajomości języka SQL, w tym języka proceduralnego (np. PL / SQL, TSQL, SQL / PL)

  • Komunikatywności i umiejętności współpracy z klientem

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz języka polskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-25 - 2018-11-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/freelancer-it_440711.html