nr oferty: 93735 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Konsultant IDM
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Atrakcyjną prace w środowisku międzynarodowej korporacji

  • Samochód służbowy po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne szkolenia za granicą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku pre-sales/konsultant

  • Mile widziana znajomość technologii IDM (CA, IBM, Oracle, Courion itp.)

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i architektury Active Directory

Pozostałe wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia prezentacji produktowych

  • Umiejętność prowadzenia projektów, tworzenia dokumentacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie handlowe

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/online_technologies_hr_sp_z_oo_doradca_ds_rozwiazan_hr_dolnoslaskie_20131223_091325