nr oferty: 96278 / 2018-11-05
Konsultant / Starszy Konsultant ds. transformacji cyfrowej w zespole MC
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym zajmuje się zespół?

Zatrudniona osoba dołączy działu Management Consulting, który zajmuje się doradztwem strategiczno-operacyjnym w obszarze rozwoju strategii biznesowej, budową nowych modeli biznesowych, strategią pozyskiwania i obsługą klientów, transformacją cyfrową przedsiębiorstw. Konsultanci działu zajmują się również projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności procesów biznesowych, redukcją kosztów przedsiębiorstw oraz wsparciem wdrożeń systemów IT.

W KPMG możesz pracować w:

  • audyt
    ogólny

  • audyt
    instytucji
    finansowych

  • doradztwo
    podatkowe

  • usługi
    doradcze

  • kancelaria
    prawnicza
    D. Dobkowski

  • usługi
    księgowe

Oferujemy:
Dlaczego warto
pracować wKPMG?

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • prestiż

  • stała możliwość nauki irozwoju

  • stabilne zatrudnienie

  • dobra
    atmosfera

  • szacunek do indywidualności

  • zbalansowany czas pracy

  • jasna ścieżka kariery

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • ciekawe iinnowacyjne projekty

€˘wolontariat pracowniczy €˘program Corporate Wellness Care&Stay €˘nowoczesna przestrzeń biurowa €˘masaże w biurze €˘15 dofinansowanych sekcji sportowych €˘imprezy integracyjne €˘świeże owoce €˘ubezpieczenie na życie €˘bilety do kina i teatru €˘karta multisport €˘prywatna opieka zdrowotna €˘przyjazne wprowadzenie do firmy €˘wsparcie kolegów i przełożonych

Wymagania:
Zakres
obowiązków

  • realizacja projektów doradczych łączących elementy transformacji biznesowej i technologicznej

  • zarządzanie elementami złożonych projektów doradczych

  • wsparcie rozwoju produktów i usług doradczych

  • przygotowanie ofert i prezentacji usług doradczych oraz innych materiałów dla klientów

  • zarządzanie pracą zespołu projektowego

Od kandydatów
oczekujemy

  • wykształcenia wyższego

  • min. 3 lat doświadczenia zawodowego

  • doświadczenia w firmach doradczych; średnich lub dużych przedsiębiorstwach

  • doświadczenia w jednym z obszarów: sprzedaż i obsługa klienta, strategia, reorganizacja modelu operacyjnego przedsiębiorstwa z wykorzystaniem nowych technologii

  • umiejętności analizy i syntezy danych liczbowych - dodatkowym atutem będzie znajomość dedykowanych narzędzi analitycznych i praktyczne doświadczenie w ich zastosowaniu

  • znajomości aspektów wykorzystania nowych technologii w obszarach wsparcia rozwoju strategicznego i efektywności operacyjnej przedsiębiorstw (elementy tzw. digital transformation)

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (w szczególności umiejętności skutecznej komunikacji i efektywnej pracy w zespole)

  • dokładności oraz dbałości o wysoką jakość świadczonych usług, sporządzanych raportów i materiałów roboczych

  • umiejętności zarządzania pracą zespołu

  • kreatywności oraz zdolności wyszukiwania niestandardowych rozwiązań

  • motywacji i zorientowania na realizowanie postawionych celów

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-05 - 2018-11-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-tester-administrator_455477.html