nr oferty: 74713 / 2017-11-23
Praca dla informatyków
Junior Salesforce Developer
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Unix/Linux,
Internet: HTML, XML, CSS,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oczekiwania:

  • Język angielski €“ min. B2 (środowisko międzynarodowe, możliwość wyjazdów do biur Klienta poza Polską

  • Dostępność min 4 dni w tygodniu (umowa o pracę)

  • Studia o profilu informatycznym (absolwenci lub studenci ostatnich lat)

Wymagania:

Dynamika, chmura IT o wiodącej renomie, stale rosnący świat aplikacji na AppExchege, nowoczesny biznes i innowacyjne rozwiązana to właśnie ekosystem Salesforce.

Podejmij się wyzwania z nami jako

  • Test Automation Developer

  • Salesforce Developer

  • Integration Developer/Engineer

  • Cloud Support Engineer

Sprawdź, czy posiadasz przynajmniejdwiez poniższych umiejętności:

  • Java / Apex / Visualforce

  • HTML 5 / CSS / Javascript

  • REST i Webservices

  • Narzędzia klasy ETL lub iPaaS - Informatica, Dell Boomi lub podobne

  • Język skryptowy, np. bash, python

  • SQL

  • DevOps

  • Narzędzie do automatyzacji wdrażania aplikacji np.:

  • Jenkins, Puppet , CF Engine, Chef, Ansible, Salt, Bamboo

  • Narzędzia do automatyzacji testow np:

  • Selenium, Jmeter, HP Load Runner, Worksoft, HP ALM, HP QPT

  • XML

  • Unix/Linux

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-23 - 2017-12-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-developer-programmer_263087.html