nr oferty: 77582 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
JAVA Developer - Backend
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Bazy danych: PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Realizujemy wiele projektów dla największych firm w różnych obszarach biznesowych. Rozbudowujemy zespół o specjalistów, którzy chcą zajmować się rozwojem dużych systemów informatycznych.

  • Projektowanie rozwoju oprogramowania zgodnie z wymaganiami.

  • Realizacja zmian.

  • Współpraca z Architektami oraz użytkownikami biznesowymi w zakresie doprecyzowania wymagań na rozwój oprogramowania.

  • Planowanie rozwoju architektury systemu poprzez wykorzystanie najnowszych technologii.

Oferujemy:

  • Stały rozwój.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze bankowym.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka Java 8 i platformy JVM.

  • Dobra znajomość Spring (Boot, Cloud, Integration).

  • Znajomość Java EE (JPA/Hibernate, JMS).

  • Umiejętność tworzenia aplikacji w Gradle oraz kontenerów w Docker.

  • Umiejętność testowania oprogramowania w Spock.

  • Znajomość bazy Oracle lub PostgreSQL od strony developera.

  • Znajomość GIT, IDE, Jenkins, Gerrit oraz JIRA.

  • Znajomość systemu operacyjnego Linux.

  • Znajomość innych języków (JavaScript, Groovy, Kotlin, Python) oraz technologii będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-01-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-ios_278254.html