nr oferty: 93755 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Inżynier IT
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: IIS,
Opis stanowiska:

  • Administracja i rozwój infrastruktury Windows Server/MS Exchange/Active Directory utrzymywanej w infrastrukturze klientów

  • Analiza potrzeb klientów utrzymywanej infrastruktury IT

  • Administracja środowiskiem hostingu Microsoft Exchange 2016

  • Udział/prowadzenie zewnętrznych projektów IT

  • Współpraca z obecnym zespołem utrzymania i zespołem programistów

Oferujemy:

  • Elastyczne podejście do czasu pracy

  • Udział w ciekawych projektach

  • Praca z najnowszymi wersjami produktów Microsoft z wysoko wykwalifikowanymi inżynierami

  • Możliwość specjalizacji w wybranych przez kandydata technologiach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i osiąganych wyników

Wymagania:

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Zorganizowane podejście do powierzonych zadań

  • Znajomość administracji systemów Microsoft Windows Server 2012/2016

  • Znajomość MS Exchange 2013/2016

  • Znajomość zagadnień wirtualizacji €“ Hyper-V 2012/2016

Mile widziana znajomość:

  • Wiedza z zakresu administracji serwerem Microsoft IIS

  • Znajomość Microsoft SQL serwer

  • Zagadnień związanych z sieciami LAN

  • Technologii .NET (na poziomie administrator aplikacji)

  • Umiejętność prowadzenia projektów

  • Zagadnień Ochrony Danych Osobowych

  • Zagadnień licencjonowanie Microsoft

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_firmware_engineer_pomorskie_20131226_104051