nr oferty: 112837 / 2020-05-11
Praca dla informatyków
ITSM Technical Consultant - Regular (ServiceNow)
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
  • Udział w analizie wymagań funkcjonalnych systemów klasy ITSM
  • Konfiguracja, implementacja i wdrażanie systemów klasy ITSM na środowisku u Klienta
  • Przeprowadzanie szkoleń dla Klienta końcowego
  • Stosowanie dobrych praktyk w celu efektywnej i właściwej implementacji produktu z zadanego zakresu

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroki pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych;
  • Pracę w otwartym i rozrywkowym zespole ludzi tworzących przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów w oparciu o najnowsze dostępne technologie
  • Praca stacjonarna w biurze w Warszawie z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej - do uzgodnienia
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ITSM
  • Znajomość środowiska MS Windows i Active Directory, na poziomie umożliwiającym konfigurację i instalację systemów klasy ITSM
  • Znajomość technologii baz danych MS SQL lub Oracle
  • Umiejętność pracy w trybie projektowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (w stopniu pozwalającym na komunikację i pracę z dokumentacją produktową)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemu CA Service Desk Manager lub ServiceNow
  • Umiejętność programowania w językach JavaScript, HTML/CSS
  • Umiejętność implementacji integracji w oparciu WS
  • Certyfikat ITIL Foundation (lub wyższy)
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2020-05-11 - 2020-06-10
Link do oferty: https://www.praca.pl/itsm-technical-consultant-regular-servicenow_3364686.html