nr oferty: 94013 / 2018-10-10
Praca dla informatyków
IT Business Analyst
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Główne zadania:

  • Tworzenie iutrzymanie dokumentacji struktur iprocesów biznesowych organizacji oraz ich powiązań zaplikacjami iinfrastrukturą IT.

  • Wspieranie innych działów oraz projektów wanalizie biznesowej oraz zdobywaniu informacji oorganizacji.

  • Analiza spójności procesów pomiędzy poszczególnymi spółkami oraz regionami działalności grupy kapitałowej.

  • Kontrola wpływu projektów oraz codziennej działalności IT na działalność biznesową.

  • Nadzór nad zbieraniem, utrzymaniem iobiegiem danych worganizacji.

  • Aktywna analiza potencjalnych ryzyk, usprawnień imożliwości rozwoju.

  • Okazjonalne (kilka razy wroku) wyjazdy służbowe do krajów Unii Europejskiej.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w interesujących projektach z zakresu transformacji cyfrowej w dużej europejskiej firmie, funkcjonującej z sukcesami w 16 krajach.

  • Możliwość udziału w międzynarodowych przedsięwzięciach.

  • Wygodną lokalizację w Warszawie, przy metrze Rondo Daszyńskiego.

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
Wymagania:

  • Rozwinięte zdolności analityczne, również we współpracy z osobami nieposiadającymi wiedzy technicznej.

  • Dobre zrozumienie działania średnich i dużych organizacji, procesów biznesowych oraz prowadzenia projektów.

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN.

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz wyczucie niezbędne do działania w dużej organizacji.

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-10 - 2018-10-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_java_developer_mazowieckie_20140114_104032