nr oferty: 79424 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Główny Administrator Systemu
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Opis stanowiska:

  • Projektowanie i Administrowanie systemami informatycznymi zbudowanymi w oparciu o technologie Java

  • Analiza wymagań

  • Wdrażanie zmian dostarczanych przez deweloperów w systemach informatycznych

  • Monitoring systemów

  • Rozwiązywanie błędów oraz problemów związanych ze środowiskiem produkcyjnym

  • Dbanie o aktualność dokumentacji systemowej

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • Wynagrodzenia uzależnione od umiejętności Kandydata w przedziale 60-75 PLN/h (dopuszczalna wyższa stawka w przypadku bardzo dużego doświadczenia)

Wymagania:

  • Znajomość GIT, SONAR, CAST

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z administracją LINUX oraz umiejętność tworzenia skryptów BASH

  • Znajomość JAVA

  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z bazami danych: POSTGRESQL, ORACLE

  • Podstawowa wiedza oraz umiejętność konfiguracji serwerów NGINX, APACHE

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_290644.html