nr oferty: 72686 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Fund Accounting Analyst
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS Access,
Opis stanowiska:

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Wycena wartości aktywów netto iwartości aktywów netto na jednostkę/certyfikat funduszy inwestycyjnych, emerytalnych iubezpieczeniowych

  • Obsługa operacyjna finansowych modeli wyceny

  • Monitorowanie stanu rachunków papierów wartościowych, rachunków pieniężnych oraz pozostałych rachunków, na których przechowywane są aktywa funduszy udepozytariusza isubdepozytariuszy

  • Monitorowanie stanu należności izobowiązań funduszy

  • Zbieranie danych iprzygotowywanie faktur za usługi depozytariusza

  • Przygotowanie raportów wewnętrznych oraz raportów wynikających zumów zKlientami

  • Weryfikacja sprawozdań finansowych funduszy

  • Opracowywanie iwdrażanie nowych procesów operacyjnych oraz optymalizacja już istniejących

  • Obsługa operacyjna procesów nadzorczo-kontrolnych (AIFMD/UCITS)

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia wnowoczesnejorganizacji ougruntowanej pozycji na rynku ipracy wzgranym zespole

  • Możliwość rozwoju wstrukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne ospecjalności rachunkowość, matematyczne ew. inżynieria finansowa

  • Mile widziane doświadczenie przy wycenie funduszy inwestycyjnych, lub emerytalnych lub ubezpieczeniowych

  • Znajomość aktów prawnych związanych zfunkcjonowaniem funduszy inwestycyjnych iemerytalnych

  • Mile widziana dobra znajomość systemu Mfact

  • Mile widziana znajomość serwisów informacyjnych Bloomberg, Reuters

  • Mile widziane szkolenia zzakresu rachunkowości

  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego iregulacji rynkowych wtym zakresie

  • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie B1

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, Microsoft Word oraz mile widziana znajomość MS Access, VBA

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność, umiejętność pracy wzespole

  • Zaangażowanie wpracę irozwój

  • Otwartość na zmiany

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-11-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_web_developer_designer_malopolskie_20130122_094318