nr oferty: 93704 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Full Stack Java Developer
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:

Mam przyjemność ogłosić, iż otwarta została rekrutacja na stanowisko Front End Java Developer wwiodącej wswojej branży firmie międzynarodowej wWarszawie. Rola ta pozwoli Ci na stanie się częścią dedykowanego zespołu odpowiadającego za zapewnienie wsparcia, utrzymanie oraz wprowadzanie poprawek do kluczowego wswojej branży systemu IT.

W związku zpowyższym poszukujemy developera zpozytywnym nastawieniem, pragnącego wzbogacić swoją karierę pracując jako członek zespołu, poznając nowe technologie oraz zyskując dodatkową wiedzę zzakresu ekonomii ifinansów.

Oferujemy:

Wynagrodzenie wnaszej firmie będzie zależało od Twojego doświadczenia iumiejętności natomiast zawsze jest rynkowo konkurencyjne. Zapewniamy także bonusy finansowe zależne od Twoich wyników iogromny pakiet benefitów.

Wymagania:
Wymagamy:

  • Wcześniejszego doświadczenia w programowaniu przy użyciu technologii Java

  • Ugruntowanej wiedzy dotyczącej HTML, Javascript Front End Development, Angular

  • Znajomości CSS oraz zrozumienia reguł pracy przy UI/UX

  • Znajomość wzorców OO oraz MVC

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_website_content_creator_french_speaker_za_granica_20131128_102103