nr oferty: 93733 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Frontend Developer
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

Dla klienta tworzącego oprogramowanie dla firm, które wspiera ich cyfrową transformację poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer.

Firma zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych narzędzi zwiększających efektywność i usprawniających pracę firm. Wdrażane systemy informatyczne są wykorzystywane do automatycznej wymiany informacji wewnątrz przedsiębiorstwa, między różnymi sferami jego działalności. Dzięki ich zastosowaniu przedsiębiorca oszczędza czas i środki co w konsekwencji zwiększa zyski.

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Tworzenie i optymalizacja kodu HTML, CSS, JS;

  • Współpraca z programistami i projektantami UX i UI;

  • Wycena czasochłonność projektów i zadań;

  • Szukanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań;

  • Tworzenie rozwiązań RWD, w oparciu o standardy W3C.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stałą współpracę na zasadach B2B;

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Urlop płatny za porozumieniem z pracodawcom.

Wymagania:

Wymagania:

  • Bardzo dobra wiedza i umiejętności CSS, JavaScript, jQuery;

  • Dobra znajomość Bootstrap i React;

  • Angielski - korespondowanie w tym języku z innymi współpracownikami;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy systemach mikrousługowych;

  • Doświadczenie z Redux/Flux, NodeJS;

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych;

  • Umiejętności analityczne.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/online_technologies_hr_sp_z_oo_doradca_ds_rozwiazan_hr_zachodniopomorskie_20131223_091326