nr oferty: 93947 / 2018-10-06
Praca dla informatyków
Expert ds. UX
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • opracowywanie i koordynowanie procesów wdrożenia koncepcji UX

  • projektowanie stron internetowych, podstron i procesów klienckich, a także aplikacji mobilnych dla obszaru ecommerce i obsługowego

  • współpraca z badaczami UX w zakresie badań i testów na użytkownikach

  • rekomendowanie i wdrażanie zmian optymalizujących ścieżki użytkowników

  • prezentowanie zaprojektowanych przez siebie rozwiązań interesariuszom

  • weryfikacja standardów projektów dostarczanych przez dostawców

  • prowadzenie warsztatów z biznesem i interesariuszami

Oferujemy:

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Pracę z inspirującymi i ciekawymi ludźmi

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i udział w konferencjach branżowych

Wymagania:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej lub dużej firmie - poparte portfolio wykonanych prac

  • masz doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych - poparte portfolio wykonanych prac

  • znasz metodykę User Centered Design

  • znasz narzędzia i metodyki projektowe UX

  • znasz program Sketch

  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • masz umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki i analizę danych oraz pracy warsztatowej z interesariuszami

  • jesteś kreatywny i potrafisz skutecznie pracować w dynamicznym środowisku

  • znasz program Axure, co będzie dodatkowym atutem

  • umiesz pracować w środowisku Agile, w teamie projektowym i korzystasz z Jira,co będzie dodatkowym atutem

Mamy dla Ciebie:

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-06 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_integration_specialist_malopolskie_20131225_102013