nr oferty: 74534 / 2017-11-21
Praca dla informatyków
Ekspert
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: DB2, Oracle,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju w ciekawych projektach w branży finansowej

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Profesjonalny system szkoleń

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Informatyczne wsparcie dla procesów realizowanych z zakresu obsługi kart płatniczych

  • Monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością, pojemnością i wydajnością eksploatowanych aplikacji

  • Realizowanie usług informatycznych dla jednostek biznesowych banku w zakresie eksploatowanych aplikacji, obsługa interfejsów, wsparcie procesu przetwarzania

  • Rozwiązywanie problemów/incydentów zgłaszanych przez jednostki banku z zakresu działania administrowanych aplikacji

  • Prowadzenie dokumentacji oraz współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych

  • Udział w pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT

  • Współpracę z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji

  • Współpracę z jednostkami biznesowymi w zakresie eksploatowanych aplikacji

  • Udział w testowaniu poprawek serwisowych i nowych wersji aplikacji

Wymagania:

  • Wiedzy w zakresie systemów operacyjnych MF, Windows, Unix, Linux

  • Obsługi narzędzi baz danych (DB2, MSSQL, Oracle)

  • Znajomości produktów kartowych

  • Doświadczenia w zakresie zadań wsparcia informatycznego realizowanych na potrzeby obsługi produktów bankowych w administrowanych przez zespół aplikacjach kart płatniczych

  • Biegłej znajomości języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-21 - 2017-12-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/software-developers_261765.html