nr oferty: 75248 / 2017-12-01
Praca dla informatyków
Ekspert ds. rozwoju aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Główne zadania:

€˘prowadzenie prac analitycznych w systemach IT
€˘kierowanie projektami informatycznymi w roli Kierownika Technicznego, również w ujęciu metodyk zwinnych (nie tylko w metodyce kaskadowej)

Oczekujemy:

€˘wykształcenia wyższego o kierunku informatyka, matematyka lub inny kierunek techniczny
€˘min. 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu programami/projektami oraz w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych), preferowana branża: bankowość/ubezpieczenia
€˘praktycznej znajomości metodyk zarządzania projektami (waterfall, zwinne)
€˘szerokiej wiedzy z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania
€˘umiejętności analitycznego myślenia, podejmowania decyzji i szybkiego przyswajania wiedzy
€˘samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów
€˘terminowości i rzetelności w realizacji projektów
€˘dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej

Oferujemy:

€˘umowę o pracę
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-01 - 2017-12-30
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_programista_baz_danych_ms_sql_server_malopolskie_20130326_155218