nr oferty: 90857 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Ekspert ds. raportowania i analiz
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS Access,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • Bieżące analizy wyników segmentu mikro przedsiębiorstw oraz ich prezentowanie

  • Współpraca z jednostkami produktowymi, ryzykiem oraz spółkami zależnymi Banku

  • Współtworzenie narzędzi webowych dla pracowników sieci sprzedaży

  • Tworzenie raportów ad-hoc

  • Wsparcie sieci sprzedaży w realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego iposzerzania wiedzy

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat i atrakcyjny pakiet świadczeń

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomiczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w bankowości

  • Doświadczenie w pracy z klientem mikro

  • Znajomość produktów kredytowych i finansowych

  • Zaawansowana znajomość MS Exel oraz MS Power Point

  • Znajomość SAS

  • Mile widziana znajomość MS Access

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/php-web-developer_323518.html