nr oferty: 99494 / 2019-01-10
Praca dla informatyków
Ekspert ds. planowania i analiz
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Zadania:

  • Monitorowanie wyników sprzedaży i jej efektywności, analizowanie jednorazowych, niespodziewanych trendów, realizacji akcji komercyjnych.

  • Monitorowanie i analiza wykonania budżetu Pionu i opracowywanie prognoz jego realizacji.

  • Zarządzanie systemem raportowania, analiz biznesowych oraz tworzenie i dystrybucja raportów. Wykorzystywanie SQL do ekstrakcji danych z hurtowni oraz umiejętne przedstawienie wyników i wniosków w formie raportu dla finalnego odbiorcy.

  • Określanie wymagań do rozwoju zarządzania relacjami z Klientami (CRM operacyjny),
    w zakresie obsługi kampanii i kontaktów sprzedażowych.

  • Rozwój modeli analitycznych przewidujących potrzeby Klientów, wspierających sprzedaż produktów Banku i optymalizujących dobór kanału kontaktu z Klientem.

Oferujemy:

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego iposzerzania wiedzy

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat i atrakcyjny pakiet świadczeń

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomiczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie w bankowości

  • Analizy i badania w tym analiza controllingowa

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość procesu raportowania, prowadzenia monitoringu dochodowości operacji z Klientami, monitoring transakcji

  • Monitorowanie wyników sprzedaży i ich skuteczności,

  • Umiejętność przygotowywania raportów sprzedażowych, rankingów i analiz

  • Znajomość pakietu MS Office na dobrym poziomie

  • Znajomość MS SQL, Oracle SQL, VBA

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Współpraca i budowanie relacji

  • Samodzielność w działaniu

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-10 - 2019-02-09
Link do oferty: http://www.praca.pl/test-automation-engineer_472552.html