nr oferty: 93962 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Ekspert ds. Optymalizacji Etatyzacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • tworzeniu i rozwijaniu modeli potencjałowych w kontekście alokacji zasobów (mass / affluent / SMEs)

  • eksploracji danych w celu identyfikacji wewnętrznych oraz zewnętrznych czynników potencjałowych

  • analizie czynności sprzedażowych, transakcyjnych i serwisowych realizowanych w Sieci Detalicznej

  • optymalizowaniu struktur organizacyjnych w celu usprawnienia zarządzania

  • dostosowywaniu modeli do wdrażanych zmian organizacyjnych

  • wizualizacji danych w sposób umożliwiający intuicyjną interpretację biznesową

  • określaniu propozycji i monitorowaniu limitów etatowych i struktur zatrudnienia

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności syntetycznego i logicznego myślenia, łatwości w odnajdywaniu oraz rozumieniu zależności przyczynowo-skutkowych,

  • wykształcenia wyższego: preferowane kierunki: matematyka, statystyka, informatyka, finanse, ekonomia

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • zaawansowanej znajomości SQL, VBA, Ms Excel, Ms Access

  • bardzo dobrej znajomości statystyki i ekonometrii

  • samodzielności, dokładności, umiejętności pracy pod presją czasu

  • mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu analizy danych / data science, wiedzy z zakresu programowania R/Python oraz Tableau

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia w największej instytucji finansowej w kraju

  • profesjonalny system szkoleń

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1152202?jobSource=XMLFeed