nr oferty: 73903 / 2017-11-15
Praca dla informatyków
EDI/Integration Specialist
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:
  • Udział w projektach integracji systemów informatycznych
  • Projektowanie i budowa map translacyjnych dokumentów EDI
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz testowanie procesu wymiany danych
  • Identyfikowanie obecnych i przyszłych potrzeb klienta
  • Dokumentowanie swojej pracy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji globalnego lidera
  • Wszelkie niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach
Wymagania:
  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu efektywnego wdrażania rozwiązań IT
  • Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej
  • Znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI) oraz strukturę dokumentów np.: XML, EDIFACT, X12
  • Posługiwanie się angielskim w stopniu dobrym (min. B2)
  • Znajomość systemów LINUX/UNIX
  • Umiejętność budowania relacji z klientami

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość protokołów komunikacyjnych m.in. FTP, SFTP, AS2, HTTP
  • Znajomość języków skryptowych m.in. PERL
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-15 - 2017-12-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c-c_256545.html