nr oferty: 93688 / 2018-10-03
Praca dla informatyków
Data Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zadania:

  • Projektowanie nowej hurtowni danych oraz wdrażanie narzędzi ETL w oparciu o chmurę AWS

  • Rozwój innowacyjnych rozwiązań z obszaru Business Intelligence oraz Big Data, obejmujących m.in. automatyzację testów, proces ciągłej integracji, monitorowanie

  • Uruchomienie i utrzymywanie nowej hurtowni danych

  • Utrzymanie aktualnej hurtowni danych

Oferujemy:
Klient oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania:
Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki/inżynierii komputerowej bądź kierunków pokrewnych

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy z hurtowniami danych oraz obsłudze dużych zbiorów danych

  • Doświadczenie w pracy z platformą AWS

  • Kilkuletnie doświadczenie w pisaniu kodu oraz automatyzacji testów

  • Znajomość procesów ETL oraz hurtowi danych opartych na rozwiązaniach chmurowych

  • Znajomość narzędzi Spark/Kafka/Hadoop stack/Vertica/Docker/Redshift/EMR/Snowflake/ Airflow

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość języka Python

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-03 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_software_engineer_in_test_slaskie_20131126_104045