nr oferty: 78890 / 2018-02-01
Praca dla informatyków
Cloud Integration Analyst with JAVA
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:

Aktualnie uczestniczymy winnowacyjnych projektachdla naszych partnerów biznesowych wPolsce iw Europie, rozwijamy platformy integracyjne wchmurze (iPaaS). Bazujemy na rozwiązaniach wiodących firm -platformie Dell BoomiorazMulesoft. Dołącz do nas!

Czym będziesz się zajmować?

  • Będziesz częścią zespołu wykorzystującego najnowocześniejsze technologie chmurowe do integracji

  • Będziesz projektował ibudował systemy do integracji systemów informatycznych

  • Weźmiesz udział wmiędzynarodowych projektach skali globalnej

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Szkolenia wdrażające w rozwiązania w rozwiązania chmurowe (Mulesoft,DellBoomi)

  • Zdobycie doświadczenia w budowie oprogramowania dla korporacji międzynarodowych

  • Pełen komfort pracy- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Podstawowej znajomości języków programowania obiektowego (Java) oraz baz danych (SQL)

  • Znajomości formatów wymiany danych XML, JSON

  • Znajomości standardów Webservices (SOAP oraz REST)

  • Języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-01 - 2018-03-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/ap-emea-region-head_285968.html