nr oferty: 93642 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Blockchain Developer / Analityk ds. bezpieczeństwa IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

Weźmiesz udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych polskich oraz międzynarodowych klientów w zakresie bezpieczeństwa IT. Będziesz odpowiadać za:

  • projektowanie i wytwarzanie rozwiązań w oparciu o nowoczesne technologie m.in. blockchain

  • integracje istniejących rozwiązań poprzez interfejsy programistyczne API

  • analizę kodu źródłowego aplikacji

  • analizę i definiowanie wymagań bezpieczeństwa aplikacji i systemówprzygotowanie raportów bezpieczeństwa aplikacji, współpracę z programistami

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa IT

  • międzynarodowe szkoleniai zdobycie kluczowych na rynkucertyfikatów

  • możliwość wyjazdu naprojekty zagraniczne

  • pełen komfort pracy- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • umiejętności zbierania oraz analizy wymagań funkcjonalnych rozwiązań

  • umiejętności programowania w następujących technologiach

    • Python / Java / Go

    • Javascript

    • CSS / HTML

  • umiejętności programowania z wykorzystaniem REST / RPC

  • podstawowej znajomości zagadnień związanych z podpisem cyfrowym oraz infrastrukturą PKI

  • dodatkowym atutem będą:

    • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z blockchain

    • umiejętność pisania skryptów Bash / Powershell oraz RegEx

    • znajomość technologii blockchain Hyperledger /Etherneum /Multichain

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_j_francuski_dla_pasjonatow_wsparcie_klienta_podlaskie_20131024_102026