nr oferty: 90884 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Batch Operator
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

  • Udział w projekcie budowy nowego banku w oparciu o technologię mainframe

  • Praca w zespole architektury technicznej

  • Instalacja i administracja Control-M

  • Nadzór nad przetwarzaniem wsadowym

  • Aktywny udział w optymalizacji i automatyzacji codziennych czynności

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę w jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji €“ pełne dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-lerningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki studiów: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Matematyka, Fizyka itp.)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu IT

  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej

  • Chęć do nauki i poznawania nowych technologii

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1116021?jobSource=XMLFeed