nr oferty: 93964 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Asystentka / Asystent Działu Kardiologia (it help desk)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Udział w eventach firmowych

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Prywatną opiekę medyczną

Miejsce pracy:

  • Biuro w Warszawie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko MS Windows)

  • Wykształcenie co najmniej średnie €“ mile widziani studenci uczelni technicznych: informatyka, elektronika, inżynieria biomedyczna i kierunki pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolności techniczne

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia

  • Samodzielność i zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność współpracy z klientami

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-10-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/audit_doradztwo_personalne_specjalista_ds_it_lubuskie_20140129_110708