nr oferty: 90853 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Asystent/ka ds. IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • wsparcie działu IT w zakresie zmiany systemu operacyjnego wśród użytkowników firmy,

  • umawianie użytkowników komputerów do migracji systemu Windows 10,

  • bieżące prace administracyjne zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale IT w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę na minimum 3 miesiące z możliwością podjęcia dłuższej współpracy,

  • niezbędne narzędzia doo pracy (telefon, laptop),

  • przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej,

  • dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo,

  • mile widziane zainteresowanie branżą IT.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/doradca-klienta-account-manager_323430.html