nr oferty: 84791 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Architekt IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jakie będą Twoje wyzwania:

  • współtworzenie strategii i standardów rozwoju architektury IT Banku w celu jej rozszerzania na nowe usługi i produkty biznesowe

  • aktywna współpraca z jednostkami biznesowymi w celu wdrażania elastycznych, nowoczesnych
    i optymalnych rozwiązań, zgodnych ze strategią Banku i rozwoju systemów IT

  • wsparcie ze strony architektury w zespołach projektowych (proces klasyczny i zwinny)

  • nadzorowanie realizacji inicjatyw zgodnie z opracowanymi standardami architektonicznymi

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • wykazujesz proaktywne podejście lidera w zakresie tworzenia architektury i nowoczesnych rozwiązań IT

  • znasz zagadnienia z obszaru projektowania architektury i rozwiązań systemowo-aplikacyjnych.

  • rozumiesz zasady tworzenia modeli architektonicznych i modeli danych

  • wykorzystujesz narzędzia wspierające rozwój architektury (Enterprise Architect, JIRA, Confluence).

  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w obszarze rozwoju i projektowania architektury

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub matematyczne).

  • posiadasz doświadczenie w programowaniu systemów i aplikacji

  • dobrze posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie)

  • potrafisz stosować kompleksowe podejście do projektowania, planowania i implementacji architektury korporacyjnej (mile widziany certyfikat TOGAF)

  • znasz zagadnienia dotyczące ITIL i wiesz, jak je wykorzystać w obszarze architektury

  • posiadasz bardzo dobre zdolności interpersonalne, organizacyjne i komunikacyjne

  • cechuje Cię umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym i zróżnicowanym środowisku

Co od nas otrzymasz:

  • możliwość pracy w bankowych projektach w ramach małych zespołów scrum€™owych

  • realny wpływ na wdrożenie Agile w największym polskim Banku

  • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • profesjonalny systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • możliwość współtworzenia rozwiązań technologicznych w branży finansowej

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_network_engineer_dolnoslaskie_20130122_094519