nr oferty: 106889 / 2019-06-24
Praca dla informatyków
Architekt Biznesowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia B2B lub umowę o pracę

  • Dołączenie do zgranego zespołu i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Pracę w naszym biurze na Powiślu blisko stacji metra Centrum Nauki Kopernik,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu i krótszych piątków,

  • Szeroką ofertę benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kafeterię benefitów do wyboru).

Oferujemy:
Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 5 letnie doświadczenia w pracy w roli konsultanta lub architekta, preferowane w branży finansowej lub pokrewnej

  • Wyrażasz chęć uczenia się, zarówno nowych dziedzin biznesowych jak i nowych metod pracy

  • Odnajdujesz się w zmiennym środowisku oraz we współpracy z osobami o różnym profilu

  • Masz pozytywną energię do działania

Dostaniesz dodatkowe punkty jeśli:

  • Wiesz z praktyki na czym polega Agile

  • Działałeś/aś w obszarach Digital, E-commerce lub Customer Experience,

  • Nie są Ci obce pojęcia takiej jak Lean Startup czy Design Thinking

Wymagania:
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Wsparcie jednostek biznesowych w identyfikowaniu potrzeb i opracowaniu koncepcji zmian i rozwiązań biznesowych, modelowanie procesóworaz budowanie wymagań

  • Działanie w ramach zespołów projektowych pracujących w różnych metodykach, zarówno klasycznych jak i zwinnych

  • Współpraca z osobami z większości obszarów firmy, zarówno z ekspertami dziedzinowymi ze strony biznesowej, IT jak i kadrą menadżerską oraz Zarządem

  • OpracowywanieHigh Level Design oraz definiowanieMVP dla klienta, przedstawiciela

  • Przygotowywanieanalizy wpływu oraz współtworzeniebusiness case dla inicjatyw

  • Opracowywaniemapy zdolności organizacji oraz przygotowywaniewkładu do strategii organizacji

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-24 - 2019-07-24
Link do oferty: https://www.praca.pl/architekt-biznesowy_2544300.html