nr oferty: 86224 / 2018-05-29
Praca dla informatyków
Application Support Specialist
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: IIS,
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, działającego w obszarze badań marketingowych, poszukujemy osoby na stanowiskoApplication Support Specialistw zespole Client Support, który wspiera aplikacje zbierające dane na temat zachowań konsumentów. Obecnie z tego rozwiązania korzystają firmy z 37 krajów na całym świecie.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • wsparcie istniejących usług (aplikacji), odpowiadając na zapytania klientów wewnętrznych i troubleshooting.

  • Będziesz ściśle współpracował z twoim zespołem i innymi jednostkami w całej firmie,

  • uczestnictwo w nowych projektach - zbieranie wymagań,

  • raportowanie luk w procesie implementacji, proponowanie rozwiązań,

  • zapewnienie sprawnego przepływu danych w aplikacji,

  • przygotowanie dokumentacji technicznej,

  • testowanie niektórych rozwiązań.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pakiet benefitów (opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie),

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pracę w standardowych godzinach biurowych - 9-17, nie pracujesz w weekendy, święta i na zmiany.

Wymagania:

Będziesz doskonałym kandydatem jeżeli posiadasz:

  • umiejętności analityczne,

  • wysoką kulturę osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • nastawienie na pracę z klientem biznesowym,

  • znajomośćjęzyka angielskiego na poziomie zaawansowanym- płynność w mowie i piśmie
    oraz takie umiejętności techniczne:

  • wiedza na temat systemów i struktury danych,

  • znajomość jednego z języków skryptowych:Perl, batch, VBScript,

  • doświadczenie w pracy z produktami rodzinyWindows server(IIS oraz SQL),

  • doświadczenie z rozwiązaniamiVMWaredo wirtualizacji,

  • Doskonała znajomośćMS Excel,

  • wiedza na temat Linux OS będzie dużym plusem,

  • ceryfikat ITIL również będzie dużym plusem.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-29 - 2018-06-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/embedded-software-developer-c-linux-from-scratch_310008.html