nr oferty: 77528 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Analityk w zespole obsługi socjalnej
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Jako Analityk będziesz odpowiedzialny za:

€˘przygotowywanie zestawień, szablonów i prezentacji z zakresu obsługi socjalnej i benefitów
€˘analizę i monitoring wykorzystania ¶rodków funduszu socjalnego
€˘analizę i monitoring spłat pożyczek mieszkaniowych udzielanych ze ¶rodków funduszu
€˘uzgadnianie sald kont

Czekamy wła¶nie na Ciebie je¶li:

€˘posiadasz wykształcenie wyższe
€˘masz co najmniej 2-letnie do¶wiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
€˘dobrze czujesz się w tematyce przepisów i zagadnień dotycz±cych zakładowego funduszu ¶wiadczeń socjalnych
€˘umiesz wykorzystywać swoje umiejętno¶ci i wiedzę by pracować na dużych bazach danych
€˘jeste¶ otwarty na współpracę
€˘swobodnie używasz excela, power pointa
€˘dobrze zarz±dzasz swoim czasem
€˘cechujesz się dokładno¶ci± i cierpliwo¶ci±

Doł±czaj±c do nas zyskujesz:

€˘stabilizację zatrudnienia - umowa o pracę
€˘możliwo¶ć zdobywania do¶wiadczenia i rozwoju w obszarze HR, w największej instytucji finansowej w kraju
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatn± opiekę zdrowotn±, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny My Benefit, Leasing Samochodów
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-08
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_ds_wdrozen_erp_programista_cnet_javascript_malopolskie_20130510_135200