nr oferty: 83051 / 2018-04-09
Praca dla informatyków
Analityk systemowy
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • wykonywanie analiz systemowych i funkcjonalnych systemów opartych na technologiach PHP, Java i Oracle

  • tworzenie dokumentacji analitycznej w UML

  • obsługę procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych

  • opiniowanie analiz systemów informatycznych

  • nadzorowanie procesu wytwarzania oprogramowania, realizacji CR, SR

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne) lub średnie poparte 2-letnim doświadczeniem w analizie technicznej, systemowej i funkcjonalnej aplikacji www opartych na bazach danych Oracle/ MS SQL

  • znajomość narzędzi tworzenia specyfikacji analitycznej i testowej

  • znajomość UML oraz narzędzi do modelowania typu EA

  • znajomość SQL, PL/SQL

  • podstawowa znajomość programowania w jednym z języków Java/PHP/SQL

  • dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-09 - 2018-05-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewers_with_danish_mazowieckie_20130122_094155