nr oferty: 74706 / 2017-11-23
Praca dla informatyków
Analityk systemowy
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

Wesprzesz nasz zespół wewszystkich fazach projektu wdrożania nowego rozwiązaniaw systemach bankowych, billingowych i BI/CRM/ERP. Przede wszystkim będziesz odpowiadać za:

  • Analizędokumentacji systemowej i biznesowej(reguły mapowania danych, opis i parametryzacja produktów),

  • Przygotowaniedokumentacji technicznej(projekty techniczne, specyfikacje interfejsów),

  • Delegowanie prac do programistów, oraz monitorowanie postępu prac,

  • Wsparcie testów funkcjonalnychi akceptacyjnych, analizę zgłoszeń.

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę w jednej znajwiększychna świeciefirm doradztwa IT,

  • Wsparcie w rozwoju karieryi kompetencji €“ pełne finansowanie kursów i certyfikacji, jasno zdefiniowana ścieżka kariery, opiekun kariery,

  • Pełen komfort pracy- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, skorporacyjną kartę kredytową American Express Gold.

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności pisaniazapytań SQLoraz znajomości zasad budowy relacyjnego modelu danych

  • Znajomości minimum jednej zbaz danych(np. MS SQL lub Oracle),

  • Doświadczenie w obszarze analizy biznesowej i znajomość narzędzi typuJira

  • znajomość metodyk zarządzania projektamitakich jak:SCRUM, Agile,

  • dyspozycyjności orazmobilności(możliwe projekty w siedzibach Klientów w Polsce i zagranicą).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-23 - 2017-12-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-developer-programmer_263080.html