nr oferty: 83342 / 2018-04-13
Praca dla informatyków
Analityk systemów informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Opis stanowiska:

  • uzgadnianie iweryfikacja wymagań biznesowych do systemów informatycznych

  • analiza systemowa oraz uzgadnianie architektury rozwiązań

  • opracowywanie propozycji wdrożenia rozwiązań informatycznych wspierających procesy biznesowe

  • ścisła współpraca zzespołami projektowymi, architektami, programistami oraz zespołami testerów wzakresie realizacji projektów

  • weryfikacja zgodności oprogramowania zwdrażanymi zmianami iwymaganiami

  • tworzenie dokumentacji analitycznej, technicznej iużytkowej

  • udział we wdrożeniach przygotowanych rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

Wymagania:

  • co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz organizacji pracy

  • kreatywnego myślenia, umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

  • doświadczenia wtworzeniu projektów funkcjonalnych itechnicznych dla systemów informatycznych

  • znajomości SQL

  • znajomości podstaw programowania wjęzyku JAVA

  • umiejętności efektywnej komunikacji oraz pracy wzespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie wzakresie analizy systemowej oraz wiedza zzakresu technologii (struktury danych, technologie integracyjne)

  • doświadczenie wprogramowaniu aplikacji J2EE

  • znajomość XML, XSD, WebServices

  • znajomość narzędzia SoapUI

  • znajomość zagadnień związanych zadministracją środowiskiem aplikacyjnym oraz bazą danych (linux, bash, administracja bazami danych)

  • znajomość specyfiki branży ubezpieczeniowej

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-13 - 2018-05-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_sap_mdm_business_partner_mazowieckie_20130225_094049