nr oferty: 93946 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Analityk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
HAYS IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta €“ z branży ubezpieczeniowej €“ poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Analityka

Obowiązki:

  • Opracowanie listy interfejsów (dzienny, miesięczny, interfejs Zobowiązań, KIP, HD, migawka)

  • Specyfikacja kont, segmentów / lub / specyfikacja zdarzeń

  • Wypracowanie algorytmów księgowych (przypis, inkaso, itp)

  • Analiza wpływu na interfejsy do PERS i HD

  • Raporty i zestawienia na zamknięcie dnia / miesiąca

  • Migawka w systemie Gurik 1.5

  • Definicja struktur interfejsów (SIWY)

  • Metoda korekty danych (ewentualne powołanie interfejsu korekcyjnego)

  • Określenie zakresu danych do migracji do G15 i ew. czyszczenia

Wymagania:

  • Kompetencji analitycznych

  • Znajomości relacyjnych baz danych i SQL

  • Chęci rozwijania swojej wiedzy i współpracy z zespołem

  • Mile widziana znajomość zagadnień ubezpieczeniowych i finansowych

  • Mile widziana znajomość narzędzi do prowadzenia dokumentacji analitycznej €“ Enterprise Architect

  • Mile widziana znajomość metodyk Agile

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_glowny_specjalista_ds_ryzyka_korporacyjnego_dolnoslaskie_20131225_102013