nr oferty: 102446 / 2019-03-04
Praca dla informatyków
Analityk ds. bezpieczeństwa IT (CSIRT)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT (warunek konieczny);

  • tematykę bezpieczeństwa systemów, aplikacji oraz sieci traktuje jako swoje hobby (warunek konieczny);

  • zna aspekty bezpieczeństwa systemów operacyjnych, baz danych;

  • jest samodzielna i zorganizowana przy realizacji powierzonych zadań;

  • jest pomysłowa, sumienna i nastawiona na kreatywne/nieszablonowe rozwiązywanie problemów;

  • jest gotowa na ciągły rozwój i poszerzanie swoich umiejętności.

Oferujemy:
Jeśli tak, to oferujemy Tobie pracę, w której:

  • docenimy Twoją pomysłowość i innowacyjne pomysły;

  • będziesz mieć dalsze możliwości rozwoju zawodowego;

  • dostaniesz umowę o pracę;

  • będziesz pracował w najnowocześniejszych technologiach;

  • otrzymasz dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Wymagania:
Chciałabyś/chciałbyś rozwijać swoją wiedzę, dociekliwość i umiejętność analitycznego myślenia przy:

  • wykonywaniu analiz zagrożeń bezpieczeństwa;

  • wykonywaniu analiz wskaźników monitorujących skuteczność wdrożonych procesów oraz zabezpieczeń;

  • opracowywaniu raportów i prezentacji dotyczących zdarzeń bezpieczeństwa, trendów oraz ich obsługi;

  • tworzeniu rekomendacji cyberbezpieczeństwa oraz prowadzić nadzór nad ich wykonaniem;

  • udziale i wsparciu prowadzonych w Banku projektów w zakresie opiniowania pod kątem bezpieczeństwa.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-03-04 - 2019-04-03
Link do oferty: https://www.praca.pl/analityk-ds-bezpieczenstwa-it-csirt_2341443.html