nr oferty: 90299 / 2018-07-29
Praca dla informatyków
Analityk danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS Access,
Opis stanowiska:

  • Przetwarzanie i sporządzenie analiz i raportów wynikających z realizacji zadań wwielu bazach excelowych i systemach informatycznych , w tym danych finansowych,

  • Komunikacja i aktywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • Rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie zewnętrznej świadczącej usługi dla lidera w branży telekomunikacyjnej,

  • Umowę o pracę na pełen etatoraz stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień finansowych,

  • Wiedza ogólna z zakresu sieci telekomunikacji stacjonarnej,

  • Obsługa PC oraz biegła znajomość MS Office (w szczególności: MS Access, Excel, PowerPoint, Outlook),

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Dobrej organizacji czasu pracy; Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-29 - 2018-08-27
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-manager_320658.html