nr oferty: 72718 / 2017-11-02
Praca dla informatyków
Analityk danych (specjalista) w Wydziale Analiz Biznesowych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS Access,
Opis stanowiska:
Będziesz odpowiedzialny za:

  • generowanie danych z hurtowni danych na bieżące potrzeby Departamentu oraz Pionu Rozwoju Biznesu i Sprzedaży

  • przygotowywanie raportów zarządczych i operacyjnych cyklicznych i ad hoc

  • analizę zachowań klientów i udział w opracowywaniu segmentacji klientów detalicznych

  • przygotowywanie analiz i prezentacji na cykliczne spotkania sprzedażowe z liderami biznesowymi

  • udział w projektach rozwojowych

  • wdrażanie nowych narzędzi do analizy statystycznej

Oferujemy:
U nas da się!

  • samodzielnie realizować innowacyjne projekty,

  • współtworzyć polską bankowość,

  • budować rynkowe doświadczenie,

  • zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

  • mieć stabilne warunki zatrudnienia,

  • wykorzystywać własną inicjatywę,

  • korzystać z bogatego pakietu benefitów.

Wymagania:
Zainteresowani jesteśmy osobą, która:

  • potrafi pracować w zespole (wierzymy, że budowanie relacji jest najważniejsze w biznesie!)

  • posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse i bankowość, ekonomia, informatyka, matematyka) lub studenci ostatniego roku

  • zna język SQL i 4GL oraz narzędzia SAS Guide (znajomość SAS Visual Analytics będzie dodatkowym atutem). Znajomość 4GL będzie weryfikowana w trakcie rozmowy.

  • bardzo dobrze posługuje się pakietem Microsoft Office - MS Excel, MS Access i MS Power Point

  • posiada wysokie zdolności analityczne

  • jest silnie zorientowana na cel i potrafi pracować pod presją czasu

  • znajomość detalicznego rynku bankowego, produktów oraz procesów bankowych będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-02 - 2017-11-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_technical_solution_manager_with_turkish_malopolskie_20130122_094145