nr oferty: 72970 / 2017-10-31
Praca dla informatyków
Analityk biznesowo-systemowy
Umiejętności komputerowe:
Internet: XML,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Na jednym z duńskich projektówpowiększamy 35-osobowyzespół Connectivity (Integracji, Konfiguracji, Wdrożeń) o specjalistów w obszarze Analizy Biznesowej/Systemowej.

Zespół jest ulokowany w Warszawie i działa jak kameralneCenter of Excellence, będąc częścią duńskiej organizacji o zasięgu międzynarodowym (20 lokalizacji). Na projekcie panuje klimat start-upu z racji na jeszcze trwający proces tworzenia się struktur w Polsce oraz z uwagi na specyfikę klienta, który bardzo dba o rozwój każdego konsultanta i szanuje zgłaszane pomysły/inicjatywy.

Nasz klient, notowany na Kopenhaskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, specjalizuje się wrozwiązaniach IT dedykowanych dla sektora finansowego, a z jego rozwiązań korzysta ponad 180 klientów. Jest producentem i wdrażasoftware do zarządzania inwestycjami, który w ramach 19 modułów (Back-Middle-FrontOffice) umożliwia wykonywanie szerokiego wachlarza działań w odniesieniu do różnych instrumentów finansowych(akcje/obligacje/derywaty/fundusze hedgingowe/ FoF etc.).

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała przy projektach wdrożeniowych systemu u międzynarodowych klientów. Do obowiązków będzie należało zbieranie oczekiwań klientów, tworzenie dokumentacji oraz konfiguracja systemu według zaleceń. Konsultant będzie pełnił również rolędoradcy wobec docelowych klientów(ok. 30% zadań) w zakresie wyboru i zaprojektowania najlepszego sposobu jego implementacji, wsparcia w procesie testowania. Projekty realizowane są w środowisku międzynarodowym, głównie we współpracyz duńskimi i niemieckimi zespołami IToraz technicznymi zespołami po stronie docelowych klientów (międzynarodowe instytucje finansowe i ubezpieczeniowe).

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Jawność finansową.Jako jedna z niewielu firm IT na polskim rynku ujawniamy oferowane stawki.

  • Przejrzystość finansową (model 75/25).Jako jedyna firma na polskim rynku IT transparentnie dzielimy wynagrodzenie, jakie otrzymujemy od naszych klientów.

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.Dofinansowujemy szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych, naukę języków obcych.

  • Współpracę z ekspertami.Średnia lat doświadczenia zawodowego konsultanta 7N to10 lat.

  • Benefity pozapłacowe.Dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.

  • Całościowe wsparcie na projekcie,opiekędedykowanegoAgenta - opiekunai zapewnienieciągłości projektowej.

  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomieeventy firmowe(przykład: 7N Kick Off 2016:https://vimeo.com/180710060).

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/bankowość/rachunkowość) lub ścisłe (matematyka/fizyka)

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów w branży finansowej (ewentualnie ubezpieczeniowej)

  • Wiedza domenowa w zakresie finansów, idealnie: w obszarze bankowości inwestycyjnej, instrumentów finansowych izarządzania aktywami

  • Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach

  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych i relacyjnych baz danych (np. Oracle, PL/SQL)

  • Mile widziana znajomość technologii/mechanizmów do komunikacji między systemamii przesyłania danych

  • Mile widziana znajomość XML/XSLT, mile widziany standardSWIFT

  • Mile widziana gólna wiedza nt. rynkowych rozwiązań integracyjnych, standardów tworzenia interfejsów programistycznych

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Komunikatywność, orientacja na klienta i współpracowników

  • Wysoka jakość iefektywność w zakresie planowania i organizacji pracy (ustalanie priorytetów, terminowość)

  • Autonomia w działaniu, chęć wpływania na standaryzację procesów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mobilność (początkowe ok. 2-3 tygodniowe wdrożenie w Danii, potem okazjonalne wyjazdy zagraniczne)

Wynagrodzenieprzy zatrudnieniu w oparciu o B2B jest na poziomieok.14 400-18 400 PLN + VAT(90-115 PLN/h + VAT).

Lokalizacja: Warszawa (lokalizacja biura przy metrze Wierzbno), sporadyczne wyjazdy zagraniczne (do ok. 20% czasu pracy)

Współpraca długoterminowa

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-31 - 2017-11-29
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/pgb_hr_programista_c_php_malopolskie_20130111_154211