nr oferty: 98980 / 2018-12-31
Praca dla informatyków
Analityk Systemowy / Software Engineer
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

Wesprzesz nasz zespół wewszystkich fazach projektu wdrażania nowego rozwiązaniaw portalach, systemach billingowych i BI/CRM/ERP. Przede wszystkim będziesz odpowiadać za:

  • Analizędokumentacji systemowej i biznesowej(wymagania biznesowe),

  • Przygotowaniedokumentacji technicznej(projekty techniczne, specyfikacje interfejsów),

  • Tworzenie rozwiązania, w tym programowanie,

  • Wsparcie testów funkcjonalnychi akceptacyjnych, analizę zgłoszeń.

Oferujemy:

Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę w jednej znajwiększychna świeciefirm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju karieryi kompetencji €“ pełne finansowanie kursów i certyfikacji, jasno zdefiniowana ścieżka kariery, opiekun kariery

  • Pełen komfort pracy- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie karnety sportowe, vouchery lunchowe, skorporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności pisaniazapytań SQLoraz znajomości zasad budowy relacyjnego modelu danych

  • Znajomości minimum jednej zbaz danych(np. MS SQL lub Oracle),

  • Znajomości językaJAVAlubPython (znajomośćJEEbędzie dodatkowym atutem)

  • Mile widziane doświadczenie z narzędziami zarządzania repozytorium kodu, np.GIT

  • Mile widziana jest znajomość metodyk zarządzania projektami takich jak:SCRUM, Agile

  • Zainteresowanie projektowaniem aplikacji, procesów, wzorców oprogramowania

  • Dyspozycyjności orazmobilności(możliwe projekty w siedzibach Klientów w Polsce i zagranicą)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-12-31 - 2019-01-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/german-it-agent-1st-line-or-2nd-line-support-international-company_475068.html