nr oferty: 84786 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Analityk Systemowo-Biznesowy (obszar windykacji)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w projektach wdrożenia systemów w obszarze windykacji dla banków i firm windykacyjnych.

  • analiza wymagań funkcjonalnych i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
  • tworzenie projektu rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych,
  • realizacja prac wdrożeniowych, testów i szkoleń
  • współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • planowanie i koordynowanie zmian w systemach.

Oferujemy:
  • udział w ciekawych, prestiżowych projektach dla wiodących klientów,
  • profesjonalny rozwój zawodowy (certyfikacje, szkolenia),
  • realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu, propozycji,
  • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.
Wymagania:
  • min 3 lata doświadczenia w projektach w sektorze bankowym,
  • doświadczenie w obszarze analizy i projektowania procesów biznesowych,
  • znajomości relacyjnych baz danych, notacji UML i BPMN,
  • umiejętności projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika w oparciu o dobre praktyki UX
  • doświadczenia w integracji systemów informatycznych,
  • komunikatywności, samodzielności, zorientowania na cele,
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości metodyk projektowych/wdrożeniowych (np. Prince2, Agile)
  • wykształcenia wyższego informatycznego, ekonomicznego lub pokrewnego.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień kredytowych.
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_sap_pp_wm_qm_jezyk_angielski_i_niemiecki_lodzkie_20130122_094414