nr oferty: 77581 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
Analityk/Programista Integracji
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Realizujemy wiele projektów dla największych firm w różnych obszarach biznesowych. Rozbudowujemy zespół o specjalistów, którzy chcą zajmować się rozwojem dużych systemów informatycznych.

  • Rozwój architektury i komponentów szyny integracyjnej w oparciu o technologie Websphere MQ, Java, C/C++ i Oracle Database.

  • Analiza systemowa w obszarze integracji.

  • Wsparcie innych zespołów w obszarze wzorców projektowych integracji oraz wiedzy eksperckiej z konkretnych technologii.

  • Analiza, rozwiązywanie błędów i problemów na środowiskach testowych oraz produkcyjnych z zakresu rozwijanego obszaru.

Oferujemy:

  • Stały rozwój.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze bankowym.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie programistyczne w co najmniej jednej z technologii: Java (JEE, WebServices), C++ (Linux/Unix), Oracle PL/SQL.

  • Doświadczenie w analizie systemowej.

  • Doświadczenie w pracy z architekturą zorientowaną na usługi (SOA) lub korporacyjną magistralą usług (ESB).

  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (preferowany SVN).

  • Znajomość notacji UML (mile widziane doświadczenia z Enterprise Architect).

  • Znajomość koncepcji Continuous Integration (Jenkins) i Continuous Delivery (Nexus).

  • Ogólna wiedza z narzędzi do zarządzania automatyzacją konfiguracji, np. Docker.

  • Doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym (Agile).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-01-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/informatyk-programista_278203.html