nr oferty: 97398 / 2018-11-27
Praca dla informatyków
Analityk Oracle EBS
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

  • praca w interesujących projektach w dużej europejskiej firmie, funkcjonującej z sukcesami w 16 krajach

  • współpraca w 5 osobowym zespole Oraclowym

  • raportowanie bezpośrednio do Managera IT

  • praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę lub B2B

  • wygodną lokalizację biura w Warszawie, przy drugiej linii metra

  • przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym

  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu

  • możliwość udziału w międzynarodowych przedsięwzięciach

Wymagania:

Wymagania:

  • dobra znajomość systemu LINUX

  • doświadczenie w pracy na systemie Oracle EBS ver 11

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2/C1

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-27 - 2018-12-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ka-ds-wsparcia-it_463904.html