nr oferty: 90848 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Analityk IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym się będziesz zajmować:

  • kontaktem z użytkownikami i wyznaczonymi reprezentantami obszarów biznesowych w celu zebrania wymagań

  • analizą wymagań biznesowych i wypracowaniem koncepcji realizujących je zmian systemowych

  • tworzeniem, aktualizowaniem i opiniowaniem dokumentacji systemowej i funkcjonalnej

  • merytorycznym wsparciem procesu wdrażania zmian m.in. w zakresie wyceny prac

  • bliską współpracą z programistami, testerami oraz użytkownikami aż do momentu wdrożenia

  • współpracą z dostawcami systemów informatycznych

Oferujemy:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewnym

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość metod analiz systemowych i modelowania wymagań

  • znajomość narzędzi wspierających tworzenie specyfikacji analitycznej i testowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym

  • praktyczna znajomość języka UML oraz BPMN (EA, Bizagi)

  • znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • proaktywne podejście i orientacja na osiągnięcie celu przy realizacji codziennych zadań

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/inzynier-bezpieczenstwa_322275.html