nr oferty: 83208 / 2018-04-11
Praca dla informatyków
Analityk IT
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych w formie User Story, diagramów UML

  • Monitorowanie kluczowych ryzyk i podejmowanie działań naprawczych oraz analiza wymagań pod kątem wykonalności

  • Udział w projektach prowadzonych wg metodyki Scrum

  • Nadzór nad pracami zespołu projektowego €“ weryfikacja zgodności rozwiązań systemowych z wymaganiami i założeniami

  • Inicjowanie i wprowadzanie rozwiązań mających na celu podnoszenie jakości świadczonych usług IT oraz efektywność pracy

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz programistami, testerami i administratorami systemów

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej

  • Udział w przygotowaniu planu testów, weryfikacja scenariuszy testowych przed wykonaniem testów oraz wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań

  • Wsparcie dla Helpdesk w analizie skomplikowanych incydentów

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania w obszarach: ustalania zakresu i harmonogramu prac, uzgodnienia warunków realizacji, koordynowanie prac odbiorowych

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramachumowy o pracę na zastępstwo (na okres około 8 miesięcy) w mLeasing. Biurko czeka na Ciebie w centrali mLeasing w Warszawie przy ul. Ks. I. Skorupki 5

  • Benefity płacowe oraz pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy, narzędzia do zwinnej nauki)

  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku, udział w interesujących projektach, współpracę z zespołem Specjalistów

  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kompetencji, nauki nowych

Wymagania:
Stawiane wymagania wobec Kandydatów to:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne

  • Minimum 4 lata doświadczenia w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka biznesowo-systemowego

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie: zbierania, specyfikacji i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, identyfikowania założeń i ograniczeń systemowych

  • Znajomość notacji UML, narzędzi CASE (np. Enterprise Architect), SQL (na poziomie umożliwiającym przeprowadzanie analizy danych) oraz metod opisu wymagań w formie User Story lub Use Case

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Scrum)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i zgłaszanie błędów do dostawców zagranicznych

  • Zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Gotowość do eksperymentowania, upraszczania procesów, samodzielności

  • Komunikatywność, otwarta postawa, dobra organizacja pracy własnej

  • Nastawienie na sukces zespołu oraz pracę zespołową

  • Mile widziane jest doświadczenie w budowaniu rozwiązań w oparciu o technologię .NET, projektowaniu aplikacji webowych oraz znajomość relacyjnych baz danych Oracle lub MS SQL

  • Znajomość zagadnień z zakresu leasingu, finansów i księgowości będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-11 - 2018-05-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_spanish_mazowieckie_20130122_094113