nr oferty: 72189 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Analityk IT
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML, JavaScript,
Opis stanowiska:
Charakterystyka pracy:

  • Praca wzespołach projektowych zaangażowanych wdoradztwo informatyczne obejmujące biznesowe jak itechnologiczne aspekty działalności instytucji finansowych takich jak banki, giełdy czy instytucje ubezpieczeniowe

  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań dla naszych Klientów - platformy do obsługi instrumentów finansowych, wtym definiowanie nowych produktów istrategii, parametryzacja systemów, migracja danych pomiędzy platformami, integracja systemów

  • Możliwość uczestnictwa we wszystkich fazach wdrożeń systemów informatycznych

  • Realizowanie projektów na terenie Polski oraz potencjalnie poza granicami kraju

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój największych firm na rynku

  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego wmiędzynarodowej organizacji

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery oraz opiekę mentora

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne), atakże stały dostęp do obszernych baz wiedzy iporad międzynarodowych ekspertów

  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwijania pozazawodowych zainteresowań wklubach tematycznych

  • Bogaty pakiet socjalny

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Absolwenci studiów wyższych na kierunkach technicznych (m.in. informatyka, telekomunikacja), aw przypadku innych kierunków (np. ekonomia, finanse) predyspozycje izainteresowania rozwojem wobszarze IT

  • Przynajmniej podstawowa znajomość.NET/Java, JavaScript, SQL, HTML

  • Wiedza lub zainteresowanie obszarem rynków finansowych iinstrumentów finansowych oraz chęć do dalszego rozwijania się wtym kierunku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ipolskiego

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne ikomunikacyjne

  • Kreatywność iumiejętność rozwiązywania problemów

  • Aktywność worganizacjach studenckich oraz dodatkowa działalność (praktyki, wymiany zagraniczne) będą dodatkowym atutem

  • Dyspozycyjność oraz mobilność (siedziba firmy znajduje się wWarszawie, przy czym projekty realizowane są zazwyczaj wsiedzibach Klientów)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-11-19
Link do oferty: http://www.praca.pl/software-engineer_252132.html