nr oferty: 84795 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Analityk Danych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Jak będzie wyglądała Twoja praca:

  • Współprowadzenie irealizacja projektów audytów rynkowych

  • Rekomendowanie odpowiednich metod badawczych oraz narzędzi niezbędnych do ich realizacji

  • Analizowanie rynku, zachowań konsumenckich oraz przygotowanie zestawień iraportów

  • Wyciąganie wniosków irekomendowanie najlepszych rozwiązań, przygotowywanie podsumowań

  • Rozwój narzędzi analitycznych

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy dla liderów rynku FMCG

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop

  • Dowolna forma zatrudnienia

  • Możliwość korzystania z karty sportowej i prywatnej opieki medycznej

Wymagania:
Jeśli spełniasz poniższe wymagania, napisz do nas:

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, metody ilościowe, ekonometria, analityka gospodarcza, informatyka ekonomiczna)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analizy isyntezy danych

  • Biegłej znajomości Excela (tabele przestawne, złożone formuły), mile widziane doświadczenie wpracy zsystemami klasy BI ibazami danych

  • Samodzielności wrealizacji zadań ipro-aktywnego podejścia wtrakcie realizacji projektów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Rzetelność, sumienność, dokładność

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_projektant_interfejsu_uzytkownika_lodzkie_20130122_094337