nr oferty: 79422 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Analityk Biznesowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Pracując unas będziesz odpowiedzialny za:

  • zbieranie ianalizę wymagań klienta biznesowego związanych zbudową irozwojem systemów irozwiązań IT,

  • formułowanie wymagań systemowych iuzgadnianie produktów analitycznych zinteresariuszami,

  • przygotowywanie produktów analizy biznesowej zgodnie zobowiązującą metodyką,

  • ścisłą współpracę zwewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów itesterów,

  • wspieranie obszarów biznesowych wprzeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych,

  • wsparcie idoradztwo wzakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,

  • jakość, spójność ikompletność dokumentacji analitycznej.

Oferujemy:

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia wpracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie zobszaru bankowości będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności pracy zzespołem IT iszeroko rozumianym biznesem (identyfikowanie interesariuszy, zbieranie wymagań biznesowych, analiza wymagań, formułowanie wymagań systemowych),

  • umiejętności modelowania procesów biznesowych, definiowania przypadków użycia, tworzenia dokumentacji,

  • znajomości narzędzia Enterprise Architekt (lub pokrewnych),

  • praktycznej znajomości notacji BPMN, UML,

  • umiejętności rozwiązywania problemów iszukania alternatywnych rozwiązań

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz pisanie dokumentacji technicznej.

Dołącz do nas, aotrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy opracę,

  • benefity wpostaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji wramach funduszu socjalnego,

  • możliwość rozwoju zawodowego irealny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań worganizacji,

  • samodzielne stanowisko pracy wenergicznym iambitnym zespole,

  • pracę wnajbardziej innowacyjnym Banku wPolsce.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_290642.html