nr oferty: 97164 / 2018-11-23
Praca dla informatyków
Analityk Biznesowy Systemów IT
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
Dołącz do międzynarodowego zespołu specjalistów zajmujących się projektami IT dla firm zsektora handlu detalicznego. Szukamy ambitnych kandydatów zainteresowanych rozwojem iwdrażaniem rozwiązań opartych onajnowsze technologie.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

  • Analizą wymagań biznesowych klienta

  • Modelowaniem aktualnych procesów klienta oraz proponowaniem ewentualnych zmian woparciu onajlepsze praktyki wbranży

  • Konfiguracją gotowych rozwiązań, takich jak Oracle Retail lub Xstore, oraz projektowaniem zmian dostosowanych do specyficznych potrzeb klienta

  • Współpracą zzespołem deweloperskim

Oferujemy:
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Ciekawą karierę z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Pełne finansowanie kursów i certyfikacji

  • Możliwość udziału w projektach zagranicznych

  • Pełny komfort pracy €“ prywatną opiekę medyczną, dodatkowo: ubezpieczenie na życie, karnety sportowe

Wymagania:
SPRAWDŹ, CZY POSIADASZ UMIEJĘTNOŚCI W PRZYNAJMNIEJ JEDNYM Z PONIŻSZYCH OBSZARÓW:

  • Procesyw branżyretail, takie jak: Point of Sale, E-Commerce, Omnichannel, Customer Order Fulfillment, Price Management, Purchasing, Allocation, Invoice Matching, Sales Audit

  • TechnologieSOA, DevOps, Java, Cloud, Automation, Data Analytics & Reporting lub Security

  • SystemyXstore, Oracle Retail Suite (moduły RMS, SIM, RPM, ReSA, ReIM, RTM, Retail Insights, Order Management System), Microsoft Dynamics, Hybris, Magento, SAP Retail

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego na kierunkach technicznych lub ekonomicznych

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Dyspozycyjności oraz mobilności w zakresie realizacji projektów na terenie Polski oraz poza granicami kraju

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-23 - 2018-12-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/analityk-systemowy-net_462127.html