nr oferty: 79534 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Analityk - Tester procesów rozliczeniowo-finansowych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • opracowywanie koncepcji wdrożenia nowych produktów i funkcjonalności z obszaru rozliczeń

  • identyfikowanie potrzeb oraz ustalanie zakresu zmiana w systemach informatycznych

  • współpracę z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami systemów i aplikacji

  • udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów

  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych

  • współpracę z kierownikami projektów prowadzonych w Spółce

  • analizę i optymalizację procesów w obszarze rozliczeń

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Wymagania:
Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość procesów rozliczeniowych w obszarze kart płatniczych,

  • zdolności analityczne i samodzielnego rozwiązania problemów,

  • umiejętność planowania nowych procesów i produktów

  • umiejętność współpracy z zewnętrznymi dostawcami systemów informatycznych oraz dostawcami wewnętrznymi

  • kreatywność i umiejętność dobrej organizacji pracy

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/asystent-ka-ze-znajomoscia-jezyka-dunskiego_291655.html